logotyp
Login

Aktuality ZŠ Kunžak

Vítejte

Po šesté jsme obhájili mezinárodní titul EKOŠKOLA!

  • image 80
  • image 79
  • image 78
  • image 77
  • image 76
  • image 75
  • image 74
  • image 73
  • image 71
  • image 67
  • image 65
  • image 63
  • image 62
  • image 59
  • image 53
  • image 52
  • image 51
  • image 50

Je opět otevřen e-shop, kde si lze zakoupit trička, mikiny a další produkty s logem naší školy. 
https://www.kraloveskoly.cz/zskunzak/








120. výročí otevření budovy školy

1904 - 2024

Program

15.5.                  Vystoupení žáků

7.9.                    Oslava – setkání zaměstnanců, den otevřených dveří,
                          koncert Wild Sticks

23. – 27. 9.       Cirkus Happy Kids – projekt pro žáky

Další doprovodné aktivity:

- Upomínkové předměty

- Otevřený eshop SchoolsUnited – (trička, mikiny, doplňky) s logem  ke 120. výročí

- Publikace

- Sportovní turnaje


Biologická olympiáda

školní kolo

Kategorie D
1. místo - Matěj Vašek
2. místo - Gabriela Hesová
3. místo - Chiara Criscuolo
Účastník: Simona Klípová 

Kategorie C
1. místo - Kristýna Lojková
2. místo - Zdeněk Zámečník
3. místo - Magdaléna Drobilová
Účastníci: Brunner Ondřej, Fenclová Charlotte, Matyáš Forman, Kyselová Barbora, Stránská Karolína


Recitační soutěž
školní kolo
I. kategorie
1. místo Štěpánka Šarochová - postup do okresního kola
2. místo Laura Švaříčková - postup do okresního kola
3. místo Sára Teršová
III. kategorie
1. místo Chiara Criscuolo - postup do okresního kola
IV. kategorie
1. místo Klára Roninová - postup do okresního kola
Další soutěžící: Elena Dvořáková, Jiří Pazour, Veronika Chalupová, Adéla Augstenová, Adéla Pechová, Natálie Plachá, Kateřina Hudáková, Zora Pazourová, Anna Smítková

Matematická olympiáda
okresní kolo kategorie Z5
2. - 3. místo: Matěj Marýška a Filip Popelka


Olympiáda v anglickém jazyce
školní kolo


I. kategorie
1. místo Veronika Ama Sojková - postup do okresního kola
2. místo. Anna Smítková
3. místo Vasileva Dilyana Milenova
Ostatní soutěžící: Chiara Cricuolo, Matěj Vašek, Ondřej Moučka, Eliška Moučková, Tereza Vondráková, Bára Valková, Sára Mrkvová, Laura Marková, Ivan Veselský, Zdeněk Suč, Jáchym Šára

II. kategorie
1. Matěj Baránek  - postup do okresního kola

2. Šimon Zabloudil
3. Matyáš Kocman

Ostatní soutěžící: Vojtěch Čada, Magdaléna Drobilová, Samuel Čonka, Klára Roninová, Nela Marková, Václav Gröschl


 

AKTUALITY

clanek

NÁSTĚNKA

obrázek
JÍDELNÍČEK

29.2.
Gulášová polévka
Francouzské brambory, kompot
Pomerančový nápoj, voda
1.3.
Vepřový vývar s písmenky
Sekaná ze zvěřiny, smetanovo-celerová omáčka, batátové noky
Čaj hruška s černým bezem, voda
4.3.
Hrachová polévka
Vepřové maso v mrkvi, brambory
Nápoj aloe vera, voda s pomerančem, vanilkový jogurt s polštářky
5.3.
Štýrská polévka s vločkami
Selská vepřová pečeně, zelí kysané, houskové knedlíky
Černý čaj s citrónem, voda
6.3.
Polévka s baby karotkou
Palačinka se zavařeninou
Bílá káva, švestkový nápoj, voda s citrónem, jablko
7.3.
Pikantní kuřecí polévka
Nugety z lososa, bramborová kaše, šopský salát
Čaj lesní směs s rakytníkem, voda
8.3.
Prácheňská polévka
Kuřecí maso v sýrové omáčce, špecle
Nápoj bezový květ, voda s pomerančem
Užitečné odkazy

http://www.kunzak.cz/
http://www.mskunzak.cz/
http://www.msmt.cz/
https://www.cermat.cz/
www.nicholaswinton.com
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home Základní škola Kunžak
Škola online

Created by © 2017 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy